Privatumo politika

Žemaičių žemė, siųsdama savo naujienlaiškius, renka ir saugo šiuos paslaugą užsisakiusių asmenų duomenis: elektroninio pašto adresas, vardas (nėra privalomas), registracijos data, IP adresas, sutikimo gauti naujienlaiškius data, laiškų atidarymo ir veiksmų juose statistika.

Iš šios saugomos informacijos Žemaičių žemė naujienlaiškių siuntimo tikslais naudoja tik elektroninį paštą, kurį Jūs savanoriškai nurodote užsakydami paslaugą. Kitiems tikslams Jūsų elektroninis paštas nėra ir nebus naudojamas.

Užtikriname, kad imtasi tinkamų technologinių ir organizacinių priemonių, siekiant apsaugoti mums pateiktą Jūsų informaciją, o šie duomenys nėra ir nebus perduodami trečiosioms šalims. Įsipareigojame, kad nenumatyto saugos incidento atveju informuosime Jus apie Jūsų duomenų saugumo būklę.

Kiti duomenys yra automatiškai surenkami trečiosios šalies „The Newsletter Plugin“, kurios programinę įrangą naudojame naujienlaiškių siuntimui, naujienlaiškių gavėjų sąrašų sudarymui ir valdymui. „The Newsletter Plugin“ turi prieigą prie duomenų, kuriuos surenkame apie Jus, ir juos naudoja, teikdama naujienlaiškio siuntimo paslaugą. Išsamią informaciją apie tai, kaip „The Newsletter Plugin“ naudoja Jūsų duomenis, galite rasti čia: Privacy Policy – The Newsletter Plugin.

Jūs visada galite atsisakyti naujienlaiškio siuntimo paslaugos, spausdami mygtuką „Atsisakyti“, esantį kiekvieno naujienlaiškio apačioje.

Smush Image Compression and Optimization