Tauragės krašto muziejus „Santaka“ kviečia į susitikimą su fotografu Tadu Kazakevičiumi

Tauragės krašto muziejus „Santaka“ lapkričio 18 d. 17 val. kviečia atvykti į muziejų (Dariaus ir Girėno g. 5, Tauragė) . Čia, Fotogalerijos bokšte, vyks susitikimas su fotografu, muziejuje veikiančios parodos „Tai, ko nebebus“ autoriumi Tadu Kazakevičiumi. Muziejus https://tauragesmuziejus.lt/ , pristatydamas parodą, rašo:

Paroda „Tai, ko nebebus“ – tai fotografijų ciklas, pristatantis penkerius metus fiksuotą nykstantį Lietuvos kaimą. Ieškodamas įsimintinų ir iškalbingų kadrų šalies keliais ir vieškeliais Tadas Kazakevičius riedėdamas lėtaeigiu mopedu nuvažiavo daugiau nei 7000 kilometrų. Šis menininko nuotraukų ciklas pateko ne tik į prestižinį „Leica Oskar Barnack Award“, bet ir į tarptautinių fotografijos konkursų „ZEISS Photography“, „Lens Culture“, „The Royal Photographic Society“ parodų finalininkų gretas.

T. Kazakevičiaus darbai buvo eksponuoti Lietuvos nacionaliniame muziejuje. O 2017 metais už šio ciklo plėtojimą autoriui skirtas Kultūros ministerijos jaunojo menininko prizas.“

T. Kazakevičiaus paroda Fotogalerijos bokšte – nuo 2021-09-23 iki 2021-11-30.“

 

Nuotraukoje – Tauragės krašto muziejus „Santaka“. Iliustracija iš muziejaus interneto svetainės.

 

Tekstas parengtas pagal Tauragės krašto muziejus „Santaka“ viešinamą informaciją

Smush Image Compression and Optimization