Stogastulpis prie Rašytojos Marijos Pečkauskaitės-Šatrijos Raganos memorialinio muziejaus Židikuose (Mažeikių r.)

Lankytojus maloniai nuteikia  atnaujintas Rašytojos Marijos Pečkauskaitės-Šatrijos Raganos memorialinis muziejus ir jo ekspozicijos.

2016–2017 m., gavus lėšų iš Mažeikių rajono savivaldybės ir Kultūros ministerijos (ministerija pinigų skyrė tik stogo keitimui ir apšiltinimui, langams, durims, radiatoriams, vamzdžiams, elektriniam katilui pakeisti), vyko muziejaus remonto, atnaujinimo darbai.  Vidaus kosmetinio remonto darbai buvo vykdomi iš Mažeikių muziejaus lėšų. 

2018 m. prie Šatrijos Raganos memorialinio muziejaus pastatytas naujas tautodailininko Antano Viskanto sukurtas 3 m. 20 cm aukščio Švč. Mergelės Maloningosios stogastulpis.  Jo sukūrimui lėšų skyrė Mažeikių rajono savivaldybė. Šis stogastulpis pakeitė anksčiau čia stovėjusį ir jau gerokai apnykusį tautodailininko A. Murausko sukurto stogastulpį.

Reportažas apie naujojo koplytstulpio pastatymą  yra viešinamas Mažeikių muziejaus interneto svetainės skyriuje „Virtuali galerija“ adresu https://mazeikiumuziejus.lt/virtuali-galerija/.

 

Nuotraukoje – Rašytojos Marijos Pečkauskaitės-Šatrijos Raganos memorialinis muziejus. Iliustracija iš Mažeikių muziejaus interneto svetainės https://mazeikiumuziejus.lt.


RKIC informacija

 

 

Smush Image Compression and Optimization