Spalio 25 d. Plungės kultūros centre įvyko japonų pianistės Junna Iwasaki ir lietuvių smuikininkės Dalios Dėdinskaitės koncertas

2022 m. spalio 25 d. 18.00 val. Plungės kultūros centre (Senamiesčio a. 3) koncertavo japonų pianistė Junna Iwasaki ir lietuvių smuikininkė Dalia Dėdinskaitė.

***

Pirmą kartą Lietuvoje viešinti viena ryškiausių savo kartos japonų pianisčių Junna Iwasaki Plungės kultūros centro scenoje spalio 25 dieną susitiko su ilgamete scenos partnere, puikiai Lietuvos publikai pažįstama smuikininke Dalia Dėdinskaite.
Atlikėjų muzikinė pažintis prasidėjo klasikinės muzikos sostinėje Vienoje, kuomet dar studijų laikais duetas savo precizika ir ekspresija žavėjo išrankiausius klausytojus.

Koncerto programoje skambėjo bene gražiausi smuiko ir fortepijono repertuaro opusai – įžymiosios L. van Beethoven „Kreutzer“ ir E. Grieg sonatos, o programą papildė Toru Takemitsu bei M. K. Čiurlionio kūriniai.
Šis koncertas yra vienas iš projekto ,,Profesionalios muzikos dienos“ renginių. 

Kairėje – Junna Iwasaki, dešinėje – Dalia Dėdinskaitė 
Nuotraukų autorius Egidijus Kindurys

Projekto ,,Profesionalios muzikos dienos“ veiklas iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Plungės rajono savivaldybė.

 

Plungės kultūros centro informacija

Smush Image Compression and Optimization