Rugsėjo 6 d. Tauragėje – ekskursija dviračiais ir paspirtukais po meno festivalio „Kvadratu“ parodas

Rugsėjo 6 d. Tauragės muziejus „Santaka“ savo bičiulius ir visus kitus kviečia 20 val. atvykti į miesto Jūros parką su savo dviračiais, paspirtukais ir dalyvauti ekskursijoje po Menų festivalio „Kvadratu“ lauko parodas.

RENGINYS NEMOKAMAS. 

Ekskursijos svečiai – Elena Krukonytė ir Tauragės fotografų klubo „Fotojūra“ nariai Vytautas Butkus, Rasita Liulienė, Sigita Flaksienė, Mindaugas Černeckas, Juozas Petkevičius, Morta Mikutytė. 

 

APIE MENŲ FESTIVALĮ „KVADRATU“

Menų festivalį KVADRATU Tauragės krašto muziejus „Santaka“ šimet organizuoja ketvirtą kartą. 2021 m. pandeminė realybė vertė ieškoti naujų festivalio formų, naujų komunikacinių platformų, naujų būdų užmegzti ryšį su auditorijomis. Pandemija izoliavo ir vertė atidžiau pažvelgti į vietą, kurioje gyvename, į žmones prie pat, į vaikus, kuriems sustojo laikas. Žiūrėjome pro langą lyg per kameros objektyvą, o „langas“ žiūrėjo į mus. Globalus pasaulis, kur galima kūnu ir mintimis būti visur, kelia klausimą, kur yra tikrieji žmogaus namai? Namai – tai geografinė, fizinė ir dvasinė vieta, tai saugi priebėga. Į namus grįžtama po klajonių pasaulyje pailsėti. Šįmet supratome, kad namus kartais tenka ginti. 2022 metų Menų festivalio „Kvadratu“ šaukinys: „Namų kvadratas“.

Menų festivalio KVADRATU organizatorius Tauragės krašto muziejus SANTAKA.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Tauragės rajono savivaldybė.

 

Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ informacija

 

Smush Image Compression and Optimization