Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus rugpjūčio 17 d. pakvietė į vasariškos perkusijos edukacinio reginio metu pasinerti į ritmo žaidimus

 

 

Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejus 2023 m. rugpjūčio 17 d., ketvirtadienį 15 val. šeimas su vaikais pakvietė dalyvauti perkusijos edukacijoje. Kartu su Klaipėdos muzikos mokyklų ir LMTA pedagogu, Klaipėdos džiazo orkestro perkusininku Viačeslav Krasnopiorov renginio dalyviai pasinėrė į ritmo žaidimus, gilins žinias apie ritminių instrumentų kilmę, atsiradimo istoriją. Praktinėje dalyje vaikai patyrė muzikavimo džiaugsmą, rate mušdami afrikietiškus būgnus, o atlikdami įvairius ritminius pratimus pajauto ritminę pulsaciją ir rankų koordinaciją.

Pedagogo mokiniai yra tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatai, dalyvauja miesto, šalies kultūriniame gyvenime. V. Krasnopiorov džiazo muzikos atlikėjas, Klaipėdos džiazo orkestro narys aktyviai dalyvauja įvairiuose muzikiniuose renginiuose, projektuose Lietuvoje ir užsienyje.

Būgnai įtraukia visus, ir jais groti gali visi. Edukacinės dirbtuvės skirtos vaikams, tačiau svetingai priimsime ir juos atlydėjusius tėvelius. Edukacijos trukmė – 1-1,5 val. Renginys vyko Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejaus kiemelyje (Vytauto g. 23A, Palanga; patekimas iš Vytauto g. pro Jono Šliūpo biustą).

 

Kada? 2023 m. rugpjūčio 17 d., 15.00 val.

Kur? Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejaus kiemelyje (Vytauto g. 23A, Palanga)

 

Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejaus informacija

Smush Image Compression and Optimization