Nuo balandžio 12 d. Tauragės krašto muziejuje „Santaka“ – menininkės Vidos Karbauskienės paroda „Kodėl? ESU“

2023 m. balandžio 12 d. 17 val. Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ Edukacijų centre  atidaroma menininkės Vidos Karbauskienės paroda „Kodėl? ESU“. Vida užduoda klausimą žodžiu, o atsakymą pateikia dailės kalba. Būkite pirmieji, išvydę tauragiškės autorinę parodą.
Paroda bus eksponuojama iki birželio 5 dienos.
  

  

MENININKĖ SAKO: „Kai žmogus nori eiti savojo likimo keliu, jis daug kartų verčiamas keisti kryptį. Dažnai išorinės aplinkybės būna stipresnės, tad jis pabūgsta ir pasiduoda. Visa tai – visatos mokymų dalis. Niekas neturi pamesti iš akių to, ko trokšta. Netgi tada – tam tikromis akimirkomis, kai tiki, kad pasaulis ir kiti žmonės stipresni už tave. Štai ir visa mano kūrybos paslaptis – nepasiduoti ir eiti savo keliu!“

APIE AUTORĘ

Vida yra dailės ir technologijų mokytoja. Gimusi 1965 m. birželio 6 d. Preikūrų k. Kelmės rajone, vienkiemyje, šalia paslaptingo upelio „Lukojaus“, kuriame labai mėgo braidyti ir rinkti akmenėlius. Šiuo metu gyvena, dirba, moko, mokosi, kvėpuoja, kuria, maištauja, draugauja, egzistuoja Tauragės mieste. Gyvenimas sukasi Tauragės „Aušros“ progimnazijoje ir Meno mokykloje. Labai mėgsta skaityti, keliauti, ypatingai domisi psichologija. Nuo 2000 metų yra surengusi 7 autorines parodas Tauragėje, Pagėgiuose, Veliuonoje ir organizavusi bei dalyvavusi daugybėje bendrų parodų Tauragėje, Šilalėje, Kelmėje, Pagėgiuose, Šiauliuose, Vilniuje. Kūryboje dominuoja įvairia technika kurti darbai. Šioje parodoje ji pristato aliejinės tapybos darbus, mišria technika kurtus piešinius, koliažus, atspindinčius būties prasmės paieškas ir bandymą eiti savo keliu.

PARODA EKSPONUOJAMA IKI BIRŽELIO 5 D.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Daugiau informacijos: ep. p. info@tauragesmuziejus.lt arba tel. + 370 676 87 756

  
Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ informacija

Smush Image Compression and Optimization