Lapkričio 4 d. Telšių kultūros centre vyko poezijos ir muzikos vakaras „Aš pažinau karalių tavyje“, susitikimas su aktoriumi  Andriumi Bialobžeskiu

Lapkričio mėnesį Telšių kultūros centre toliau vyksta Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus vykdomo projekto „Ar lengva būti pirmiems? Telšių XX a. pr. kultūrinis sąjūdis“ renginiai.

Lapkričio 4 d. kamerinio teatro gerbėjai turėjogalimybę Telšių kultūros centre vyksiančio poezijos ir muzikos vakaro „Aš pažinau karalių tavyje“ metu susitikti su Valstybinio jaunimo teatro aktoriumi Andriumi Bialobžeskiu, kuris publikai puikiai pažįstamas iš savo sukurtų vaidmenų teatre, kine, televizijos serialuose. Šiame renginyje aktorius pristatys jam itin artimą ir brangią Vytauto Mačernio kūrybą. Tai bus aktoriaus atviras monologas, sudarytas iš poeto eilėraščių, vizijų, sonetų, poetinių citatų bei laiškų.
  

Telšiškiai ir miesto svečiai lapkričio mėnesį viename iš projekto renginių išgirs istorikų Algirdo Žebrausko ir Alfredo Bumblausko įžvalgas Žemaitijos istorijos tema, dokumentinio kino režisieriaus Audriaus Stonio ir teatrologės Daivos Šabasevičienės pokalbį apie lietuvišką kiną bei teatrą.

 

Renginių organizatorius Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus

 

 

Informacija:

www.telsiukultura.lt, www.ltmkm.lt

 

Įėjimas laisvas

 RĖMĖJAI:


Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus informacija

Smush Image Compression and Optimization