Lapkričio 29 d. Tauragės krašto muziejuje „Santaka“ – diskusija apie slemo kultūrą Tauragėje ir leidinio „Slemas su ragais Nr. 2“ pristatymas

 

2023 m. lapkričio 29 d. 17 val.Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ Pilies menėse – diskusija apie slemo kultūrą Tauragėje ir leidinio „Slemas su ragais Nr. 2“ pristatymas. Renginys vyks Tauragės pilies menėse.

***

Slemo sąvoka 2023 m. tampa per siaura, be to, kultūros lauke matyti tendencijos, kad sakytinis žodis iš naujo permąstomas ir tam apibūdinti ieškoma naujų žodžių. Tauragės krašto muziejus „Santaka“ ką tik išleido kūrybos žurnalą „Slemas su ragais Nr. 2“ ir kviečia visus lapkričio 29 d. 17 val. Tauragės pilies menėse dalyvauti diskusijoje apie slemo kultūrą Tauragėje. Vyks ir leidinio pristatymas. 

Leidinio redaktorė, poetė Renata Karvelis sako: 

„Antrame kūrybos žurnale „Slemas su ragais“ rasite daugiau tekstų nei pirmajame numeryje. Prioritetą teikiau slemerių, kurie nuolatos lankosi Tauragėje, kūrybos publikavimui – galima sakyti, kad tai padėka autoriams, kurie praturtina mūsų miesto kultūrinį gyvenimą. Abu leidinius vienija Kamilės Saukaitės-Etingetown kurti komiksai. Šįsyk vaizdu virto Juozo Gaižausko 2022 metais per monospektaklį „Camino Tauragė – Santiago de Compostela“ papasakota istorija apie jo vaikystę. Iš atminties išnyra mistiškasis Edzius. Kai kas jį dar prisimena, tačiau komikso puslapiuose šis Tauragės personažas gyvens amžinai amžinai.“

 

Projektą „Slemas su ragais 2023“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Tauragės rajono savivaldybė. Renginys yra „Tauragė – Lietuvos kultūros sostinė 2023“ programos dalis. 

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse. 
Daugiau informacijos info@tauragesmuziejus.lt  arba 8 676 87 756.

 

Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ informacija

Smush Image Compression and Optimization