Lapkričio 14 d. Tauragės krašto muziejuje „Santaka“ vyko susitikimas su fotografu Arūnu Marozovu

 

2023 m. lapkričio 14 d. Tauragės krašto muziejuje „Santaka“ vyko susitikimas su fotografu Arūnu Marozovu. Renginio metu jis  papasakojo apie savo nuotraukose užfiksuotas nepažįstamųjų istorijas ir socialinę atskirtį Lietuvoje. 

Fotožurnalistas Artūras Morozovas jau penkiolika metų keliauja į įvairiausias pasaulio ir Lietuvos vietas, nušviesdamas svarbius visuomenei įvykius – karas Sakartvele, Ukrainoje, migrantų judėjimas į Europą, socialinė atskirtis Lietuvoje. Tai temos, naujienos, kurias mes pažįstame iš žiniasklaidos. Tačiau kaip šiuos procesus pergyvena eiliniai žmonės? 

„Mes, žurnalistai, žmogų pažįstame per problemą ar įvykį. Tačiau absoliučios daugumos žmonių gyvenimai neturi tų reikiamų atributų, kad patrauktų žurnalistų dėmesį. Kyla klausimas – ką mes pasakojame?“, – žurnalistinių metodų ribotumą aptaria fotografas.

Pranešimo metu Artūras atskleis savo darbo užkulsius, papasakos kodėl taip svarbu išgirsti ir priimti priešišką nuomonę, suprasti Kitą? Pranešimas bus iliustruotas autoriaus fotografijomis apie žmones, įtrauktus į karinių konfliktų vyksmą bei socialinę atskirtį Lietuvoje.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse. 

Daugiau informacijos info@tauragesmuziejus.lt  arba 8 676 87 756.

 

Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ informacija

Smush Image Compression and Optimization