Kovo 8 d.  Telšių Žemaitės dramos teatre – M. Mckeever  „37 atvirukai“. Vaidina Panevėžio teatras „Menas“

2022 m. kovo 8 d. 18 val. Telšių Žemaitės dramos teatre – M. Mckeever spektaklis (dviejų dalių romantinė komedija) „37 atvirukai“. Vaidina Panevėžio teatras „Menas“. Režisierius – Badri Tserediani, scenografas – Kęstutis Vaičiulis, kompozitorius – Darius Razgūnas, šviesų dailininkas – Marius Ajauskas. Vaidina: Martynas Klementjevas, Elona Karoblytė, Saugirdas Stakelė, Radvilė Bronušaitė, Dovilė Klementjeva.

Teatras skelbia, kad šis spektaklis – „apie tipišką, bet šiek tiek ekscentrišką Satonų šeimą, kuri gerokai pasiklydusi laike. Paradoksalios situacijos, keisti pokalbiai ir visiškai neprognozuojami įvykiai – šioje šeimoje kasdienybė.


O dar kiekvienas jos narys turi savų keistenybių, ydų ir mažų paslapčių… Į šį nekasdienišką „kasdienybės“ ratą įsisuka ir pagrindinis spektaklio herojus Everis Satonas, sugrįžęs į gimtuosius namus po ilgo išsiskyrimo. Turtingų tėvų sūnus grįžta ne vienas, o su žavia nuotaka. Kaip juos pasitiks keistuoliai tėveliai, su kokiais iššūkiais teks susidurti, ar užteks jėgų suprasti ir toleruoti chaotišką savo brangių giminaičių gyvenimą..?
Tai linksmas, dinamiškas, bet tuo pačiu gilus spektaklis apie meilę, toleranciją ir pačių artimiausių žmonių santykius
.“

 

Parengta pagal Telšių Žemaitės dramos teatro informaciją

Smush Image Compression and Optimization