Kovo 13 d. Telšiuose vyko Simono Jurkevičiaus knygos „Velniškoji superprofesija“ pristatymas

KUR: Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje

 

KADA: 2023 m. kovo 13 d., pirmadienį, 17 val.

 

RENGINYS: Simono Jurkevičiaus knygos „Velniškoji superprofesija“ pristatymas

  

  

***

* Simonas Jurkevičius yra profesionalus gidas, jau daugiau kaip 15 metų dirbantis Italijoje, Skandinavijoje ir Baltijos šalyse. Savo darbą jis vadina „velniška superprofesija“. Super, nes tai prestižinis svajonių darbas, kurį atlikdamas, autorius nuolat keliauja užsienyje, bendrauja su įvairių šalių keliautojais, svečiuojasi prabangiuose viešbučiuose ir vaišinasi restoranuose.

* Tačiau brangios kelionės – tai tik dalis šios profesijos. Dar yra didžiulis stresas, atsakomybė, įtampa, nežmoniški darbo ritmai, pastovus bendravimas su pačiais įvairiausiais, kartais – ir ne visai adekvačiais žmonėmis. Ne veltui ši profesija yra tiesiog velniška – gerąja ir blogąja prasme.

* Autorius savo gido dienoraščio istorijose aprašo keisčiausias situacijas, į kurias jam teko papulti – kai kurios jų tiesiog absurdiškai juokingos, kitos – skaudžiai dramatiškos.

* „Velniškoji superprofesija“ – tai trys knygos vienoje: skaitytojas turės progą ne tik susipažinti su įvairiais Europos miestais (Ryga, Talinu, Helsinkiu, Stokholmu, Oslu, Roma, Venecija ir daug kitų), bet ir juos išvysti gido akimis – su visais privalumais ir trūkumais. Taip pat autorius aprašo, kaip iš vidaus atrodo gido darbo virtuvė ir su kokiais iššūkiais, problemomis tenka šios profesijos atstovams susidurti kone kiekvienoje kelionėje.

  
Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos informacija

Smush Image Compression and Optimization