Iki birželio 30 d. Tauragės kultūros centre – Tauragės Suaugusiųjų dailės studijos „MMM“ kūrinių paroda „Minčių pasivaikščiojimai“

   

2024 m. gegužės 30–birželio 30 dienomis Tauragės kultūros centre – paroda „Minčių pasivaikščiojimai“. Joje tauragiškiams ir miesto svečiams pristatomi Tauragės Suaugusiųjų dailės studijos „MMM“ (Moterys mokosi meno, meno mokyklos moterys) kūriniai.

Studijos vadovė Vida Karbauskienė rengėjai rašo:

„Mes tęsiame tradiciją ir simboliškai,kiekvienų metų, vasario 14 dieną, švenčiame studijos gimtadienį. Pradėjome skaičiuoti 14-uosius tus kūrybinius metus, juos pažymime šia paroda. Paroda šį pavasarį džiugino Zyplių dvaro (Šakių r.) lankytojus ir sulaukė puikių atsiliepimų.

Truputis mūsų istorijos: su kolege, seniai turėjome idėją, suburti norinčius kurti žmones. Į mūsų kvietimą atsiliepė gražus, talentingų žmonių, būrys. Per laiką bendruomenė tai padidėdavo, tai sumažėdavo, pokytį lėmė skirtingi norai ir interesai. Į priekį vedė ir veda ištikimas būrys kuriančių moterų, kurios liko ištikimos savo moteriškumui, šeimai, darbui, tačiau niekada neapleido poreikio kurti, turėti savo laiką, skirtą tik kūrybai.

Tai – DOLORESA B., GINTARĖ B., VAIDA Ž., RASA M., RASA B., VIOLETA M., NIJOLĖ K., NATALIJA S. ir dar visas būrys narių, vienu ar kitu laiku dalyvavusių ar dalyvaujančių studijos veiklose. Mes ne tik kuriame, bet ir draugaujame, nuolat keliaujame į edukacijas, parodas, spektaklius.

Šioje parodoje dominuoja dvi dailės technikos: akvarelė ir aplikacija. Užsiėmimuose pasirenkame vieną dailės techniką ir dirbame su ja, kol pajuntame, kad ją įvaldėme, mums ji pradeda teikti džiaugsmą ir pasitikėjimą. Prasmingo visiems laiko!“

 

Tauragės kultūros centro informacija

Smush Image Compression and Optimization