Birželio 19 d. Tauragės Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centre – vaikų ir jaunimo festivalis „Pyvelie žaliuo“

   

2024 m., minint Dainų šventės šimtmetį, tradicinės lietuvių liaudies muzikos vaikų ir jaunimo festivalis „Pyvelie žaliuo“ įgauna ypatingą reikšmę. Tokie vaikų ir jaunimo festivaliai yra nenutrūkstantis muzikinės tradicijos dvasios saitas ir tautinio tapatumo galimybė, išlaikant regiono kultūrinį tęstinumą. Birželio 19 d. 15 val. kviečiame vaikus ir jaunimą į festivalį „Pyvelie žaliuo“. Renginys vyks Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centre (Jūros g. 1). 

Festivalis susideda iš muzikavimo, dainavimo tradicijos pristatymo ir supažindinimo su Rasos šventės papročiais. Šventė yra organizuojama prieš vasaros saulėgrįžą, kad apeiginiai elementai, burtai būtų įpinami į festivalio scenarijų ir supažindintų jaunimą su Kupolinių tradicijomis, liaudies daina ir muzika.

Festivalį „Pyvelie žaliuo“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Tauragės rajono savivaldybė. 

Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse. 

Daugiau informacijos jurgita.brazauskiene@tauragesmuziejus.lt  arba (0 684) 37 336.

  
Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ informacija

Smush Image Compression and Optimization