Balandžio 4 d. Telšiuose vyko susitikimas su šilutiške menininke Žydre Adomaitiene, kurios tapybos paroda „Prisilietimai“ čia veiks balandžio 4–30 dienomis

KUR: Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje

KADA: 2024 m. balandžio 4 d., ketvirtadienį, 17 val. 

RENGINYS: susitikimas su šilutiške menininke ŽYDRE ADOMAITIENE ir jos tapybos darbų parodos „PRISILIETIMAI“ pristatymas.

Paroda bus eksponuojama iki balandžio 30 d.

*** 

  
Menininkė Žydrė Adomaitienė:

„Gimiau  ir augau Šilutės mieste. Gal potvynių vandens užliūliuota panirau į muziką. Muzika lydi darbe – nuo 1989 metų dirbu Šilutės meno mokykloje fortepijono mokytoja. Muzika lydi ir laisvalaikiu: kuriu poeziją, dainas, išleidau savo kūrybos kompaktinius diskus „Tu negirdėjai“ (2014) ir „Atspindžiai“ (2019).

Mėgstu keliauti – pažinti gamtą, architektūrą, patinka stebėti žmones. Įspūdžiams įamžinti man atminties ir fotografijos neužteko, gal todėl panirau į  naujausią  hobį – tapybą. Bandau tapyti pagal savo kūrybos eilėraščių ir dainų tekstus. Koncertuose šia menų sinteze mielai dalinuosi su atėjusiais į renginius klausytojais ir žiūrovais.

Per dvejus pastaruosius metus surengiau per 20 autorinių parodų Šilutės, Klaipėdos, Kretingos, Telšių rajoninėse bibliotekose ir jų filialuose, kultūros pramogų centruose, meno galerijose.

Pati pirmoji ekspozicija vadinosi „Visiškai laisvai. Pirmieji kartai“.

Antroji, jau didesnė, paroda keliauja su pavadinimu „Prisilietimai“.

Šiuo metu pradėta eksponuoti nauja paroda „Juoda-balta“. Šios dvi  spalvos dvelkia klasika, primena nespalvotą senąją fotografiją, o man asmeniškai dar asocijuojasi su begalybe nuo-iki… Netgi spalvų paletė prasideda balta ir baigiasi juoda spalva… Tai lyg naujas iššūkis – rasti kuo daugiau šių dviejų kontrastingų spalvų junginių, atspalvių ir tik dviem spalvomis sukurti darbus.

Visos trys parodos šiuo metu yra eksponuojamos.“

  
Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos informacija

Smush Image Compression and Optimization