Balandžio 18 d. Vilniaus mokytojų namuose pristatyti naujausi Žemaičių kultūros draugijos darbai ir Justino Kubiliaus knyga „dā dongou nematont, bet žemē jau žėnont“

2023 m. balandžio mėn. 18 d.  Vilniaus mokytojų namų Baltojoje salėje vyko Vilniaus žemaičių kultūros draugijos kultūros vakaras. 
Jo metu į svečius atvykęs Žemaičių kultūros draugijos (ŽKD) pirmininkas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, architektas, Vilniaus dailės akademijos prof. Algirdas Žebrauskas pristatė naujausius ŽKD darbus: parengtus naujų ŽKD įstatų, vėliavos ir ženklo (logotipo) projektus ir informavo apie gegužės mėnesį planuojamą surengti žKD visuotinį narių susirinkimą.   
   

  
Antroje renginio dalyje vyko poeto, eseisto, literatūros kritiko Justino Kubiliaus žemaičių kalba parašytos  knygos „dā dongou nematont, bet žemē jau žėnont“ pristatymas. Dalyvavo, kalbėjo knygos autorius J. Kubilius, leidinio redaktoriai (kalbininkas dr. Juozas Pabrėža, žurnalistė, knygų leidėja Danutė Mukienė, redaktorė-konsultantė literatūrologė Janina Riškutė) ir knygos dailininkė Deimantė Rybakovienė.

Meninėje dalyje koncertavo  Aušros Liutkutės vadovaujami Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dainavimo katedros studentai Vaidotas Gudliauskas, Linas Drąsutis, Jekaterina Bezumenko Popova, koncertmeisterė Vilma Pečiukonytė.  
Renginio metu buvo galima įsigyti J. Kubiliaus knygų.
  
  
Vilniaus žemaičių kultūros draugijos informacija

Smush Image Compression and Optimization